Aktif Bank Telefon Numarası Nedir?

Aktif Bank Telefon Numarası Nedir, sorusuna yanıt verdiğimiz içeriğimizde kurulduğu günden bu yana dek müşterilerine gerekli olan bütün ilgi ve alakayı göstermeye devam eden Aktif Bank’ın telefon numarasını sizlerle paylaşacağız. 1999 senesinde özel sermaye ile beraber kurulan Aktif Bank, 2008 senesinde Çalık Holding’in bünyesine geçmiştir. Fakat Türkiye içerisinde oldukça az şubesi bulunmaktadır. Bununla beraber en basit kredi veren bankalar içerisinde olmasından dolayı müşteri sayısı da her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Aktif Bank Telefon Numarası Nedir?

Gelir belgesine ihtiyaç duyulmadan kredi veren nadir bankalar içerisinde yerini alır ve ayrıca N kapsamında da kolaylık sunar. Aktif Bank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 724 30 50 olan kredi ödeme, kredi başvurusu, şifre oluşturma işlemlerini yapabilirsiniz. Bununla beraber birçok işlemlerinizi de kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Aktif Bank müşteri hizmetleriyle görüşme yapmak istediğiniz zaman, çağrı merkezini arayabilirsiniz. Böylece gerekli destek ve bilgiden faydalanabilirsiniz. Etkin bir biçimde bankacılık sistemi üzerinden beklenen ne varsa bunu en doğru şekilde veren bankalardan birisidir.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

Aktif Bank Telefon Numarası, kullanıcıları tarafından özellikle son zamanlarında oldukça sık bir şekilde araştırılmaya başladı. Telefon bankacılığı üzerinde anında kurumsal ya da bireysel müşteri olduğunuz zaman Aktif Bank ile birlikte bütün hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aktif Bank müşteri temsilcisi ile yapacak olduğunuz görüşmelerde kurumsal ya da bireysel numaralarınızı tuşlayarak hemen yetkili birimlere bağlanabilirsiniz. Daha sonrasında ise destek alabilirsiniz.

Aktif bank Şikâyet Hattı

Aktif Bank Telefon Numarası, kullanıcıları tarafından istek, şikayet ve önerilere oldukça hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadır. Aktif Yatırım ya da Aktif Bank olarak görüşmeler yapmayı istediğiniz zaman müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaştığınız zaman ise, iletmeyi istediğiniz bütün istek, şikayet ve öneri taleplerinizi bildirebilirsiniz. Özel bir şikayet hattı bulunmayıp, doğrudan tek bir numara üzerinde de müşteri temsilcisi ile görüşme desteği sunmaktadır. Bununla beraber Aktif Bank müşteri temsilcisi ile anında hızlı bir şekilde görüşebilirsiniz. Bankaya ait olan bütün hizmetler, paketler ve kampanyalar hakkında bilgiler alabilir veya sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Acil ulaşmak adına da Aktif Bank müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak hızlı bir şekilde görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aktif Bank Telefon Numarası Çalık Holding tarafından 1999 senesinde kurulan bir bankadır. 2007 senesinde yeniden yapılandırılan Aktif Bank, 2008 senesinde ise tam olarak adını Aktif Bank yapmıştır. Özel sermayeli bir yatırım bankası olan Aktif Bank günümüzde yatırım, perakende ve bölgesel bankacılık gibi sektörlerde hizmetlerine devam etmektedir. ‘Dünyanın En Yenilikçi Bankası’ ödülünü alan Aktif Bank toplamda 109 ödül alarak alanında büyük başarılara imza atmıştır.

Türkiye içerisinde 6 bini aşkın noktada hizmet vermekte olan Aktif Bank aynı zamanda Universal Payment Transfer adı altında yabancı para sektöründe de işlemlerine başlamıştır. Yurt dışı ülkelerinde de 400 binden fazla hizmet ağı bulunan Aktif Bank müşterilerine esnek, yenilikçi ve hızlı bir hizmet vererek her geçen gün üye sayısını arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimseyen Aktif Bank telefon numarası 7/24 hizmet vermektedir.

Türkiye içerisinde toplamda 10 şubesi bulunan Aktif Bank günümüzde yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Siz de Aktif Bank müşterisi olarak hizmet almak istiyorsanız Aktif Bank telefon numarasını arayabilirsiniz.

Passolig kartları için ‘Passo Mobil’ uygulamasını başlatan bankanın bu uygulaması ise 3 milyondan fazla indirilme sayısına ulaştı. Bireysel ve kurumsal alanlarda hizmet veren Aktif Bank çağrı merkezini arayarak banka kartı ya da kredi gibi konularda merak ettiklerinizi ya da borçlarınızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aktif Bank Telefon Numarası: 0850 724 30 50

Bununla birlikte Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

“Aktif Bank Telefon Numarası Nedir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın