Aktif Bank İletişim Telefon Numarası

0
324

Aktif Bank, Çalık Holding tarafından 1999 senesinde kurulan bir bankadır. 2007 senesinde yeniden yapılandırılan Aktif Bank, 2008 senesinde ise tam olarak adını Aktif Bank yapmıştır. Özel sermayeli bir yatırım bankası olan Aktif Bank günümüzde yatırım, perakende ve bölgesel bankacılık gibi sektörlerde hizmetlerine devam etmektedir. ‘Dünyanın En Yenilikçi Bankası’ ödülünü alan Aktif Bank toplamda 109 ödül alarak alanında büyük başarılara imza atmıştır. Türkiye içerisinde 6 bini aşkın noktada hizmet vermekte olan Aktif Bank aynı zamanda Universal Payment Transfer adı altında yabancı para sektöründe de işlemlerine başlamıştır. Yurt dışı ülkelerinde de 400 binden fazla hizmet ağı bulunan Aktif Bank müşterilerine esnek, yenilikçi ve hızlı bir hizmet vererek her geçen gün üye sayısını arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimseyen Aktif Bank iletişim numarası 7/24 hizmet vermektedir.

Türkiye içerisinde toplamda 10 şubesi bulunan Aktif Bank günümüzde yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Siz de Aktif Bank müşterisi olarak hizmet almak istiyorsanız Aktif Bank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Passolig kartları için ‘Passo Mobil’ uygulamasını başlatan bankanın bu uygulaması ise 3 milyondan fazla indirilme sayısına ulaştı. Bireysel ve kurumsal alanlarda hizmet veren Aktif Bank çağrı merkezini arayarak banka kartı ya da kredi gibi konularda merak ettiklerinizi ya da borçlarınızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aktif Bank Çağrı Merkezi Numarası

0850 724 30 50

Arama Terimleri: Aktif Bank irtibat telefonu, Aktif Bank müşteri hizmetleri, Aktif Bank müşteri temsilcisi, Aktif Bank iletişim numarası, Aktif Bank telefon numarası, Aktif Bank canlı destek, Aktif Bank çağrı merkezi, Aktif Bank şikayet hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz