Aksigorta Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Aksigorta Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile Akbank’ın sigorta şirketi olan Aksigorta şirketine herhangi bir sorun anında kolayca ulaşabilirsiniz. Aksigorta Türkiye’de sigortacılık alanında hizmet veren şirkettir. İlk olarak 1960 yılında Sabancı Holding tarafından sigortacılık alanında faaliyetlerine poliçe ve acente ile  başlamıştır. Daha sonra 2007 yılında Aviva Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Aksigorta birleşerek AvivaSA Hayat ve Emeklilik adı altında faaliyerlerine göstermektedir.

Aksigorta Çağrı Merkezi Numarası

Aradan geçen zamandan sonra Belçika’ya ait sigorta şirketlerinden biri olan Aegeas ile Sabancı Holding’in ortak olmaları sonucunda uluslararası alanda hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere birçok farklı şehirde hizmet veren Aksigorta müşterilerine verdikleri hizmeti kaliteleştirmek amacıyla birçok farklı sigortacılık alanında faaliyetlerine devam etmiştir. Sigorta sektöründeki ürünleri arasında bulunan kasko sigortası, trafik sigortası, eşya sigortası, zorunlu deprem sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası ve yat sigortası gibi ürünleri sayesinde müşterilerinin kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet almalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıca bireysel sigortaya ek olarak kurumsal alanda da müşterilerine sigorta imkanı sağlayan Aksigorta şirketinize ait araçlarınız için kasko ve zorunlu trafik sigortası ile hizmet vermektedir.

Bütçenizi zorlamadan sigorta ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Aksigorta şirketi kurumsal alanda araçlara ait sigorta ürünlerinin yanı sıra eczane, akaryakıt istasyonu, otel ve işletmeler gibi birçok iş yerine özel uygun fiyatlı sigortaları bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istekleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Aksigorta müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Aksigorta telefon numarasını talep, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Bir önceki içeriğimizde ise Ziraat Emeklilik Çağrı Merkezi Numarası bilgisi paylaşılmıştır.

Aksigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

444 27 27

Aksigorta İletişim

Yorum yapın