Akmercan İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

0
364

Akmercan, Adıyaman doğalgaz dağıtım şirketi olarak uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Adıyaman sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşların doğalgaz ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur. 2006 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu zamandan beri gaz dağıtımı ile ilgili çalışmalar yapmıştır. Bünyesinde olan ve gaz ihtiyacını bu şirketten karşılayan müşteri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. On binlerce müşterisi bulunan vatandaşlar, tüm hizmetlerden memnun kalmıştır. Akmercan, müşteri görüşlerine son derece önem veren bir firmadır. Gün geçtikçe daha çok yenilik getiren firmanın birçok değeri bulunmaktadır. Paydaş odaklılık, kurumsallık, kaliteli hizmet, sürdürülebilirlik gibi değerleri ile her gün daha fazla genişlemiş ve yenilenmiştir. Tüm sorularınız ve problem yaşadığınız her konu için Akmercan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Akmercan öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için ulaşabileceğiniz müşteri hatları bulunmaktadır. Tüm sorularınız için Akmercan çağrı merkezi iletişim telefon numarasını kolayca arayabilirsiniz. Diğer tüm problemleriniz ve arıza bildirimleriniz için Akmercan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Gün içinde onlarca telefon alan firma, çoğu zaman telefon trafiğine maruz kalmaktadır. Böyle durumlarda Akmercan web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak kolayca bağlantı kurabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 arası faaliyet saatleridir. Bu saatler dışında sadece ihbarlarda bulunabilirsiniz.

 

 

Akmercan Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 205 01 87

 

 

 

Arama Terimleri; Akmercan müşteri temsilcisi, Akmercan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Akmercan canlı destek, Akmercan çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Akmercan irtibat numarası, Akmercan telefon numarası, Akmercan iletişim numarası, Akmercan şikayet hattı, Akmercan çağrı merkezi, Akmercan müşteri hizmetleri, Akmercan iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz