Aker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0
695

Aker, ünlü bir giyim firmasıdır. Kadınlara yönelik hazır giyim sektöründe en iyi ürünleri sunan firma olarak bilinir. Son derece kaliteli ürünleri uygun fiyata satmaktadır. Bluz, kazak, gömlek, triko, tunik, dış giyim gibi ürünlerin yanı sıra aksesuar, ayakkabı, çanta gibi yan ürünlerle alıcılara kampanyalar sunulmaktadır. Giderek daha geniş kitleye hitap eden Aker firmasının yüz binlerce müşterisi bulunmaktadır. Onlarca markayı bir araya getiren Aker, kalitede bir numaradır. Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu yüzden müşterilerin önerileri göz önüne alınmaktadır. Giyim ve aksesuarları her müşteri tarafından yoğun bir ilgi görmüş ve beğenilmiştir. Tüm sorularınız için Aker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

Aker ile ilgili her türlü istek, öneri, soru ve şikayetleriniz için Aker çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Ürünler hakkında sorun yaşarsanız ya da sormak istediğiniz bir şey olursa Aker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca iletişime geçebilirsiniz. 09:00 ve 18:30 saatleri arasında kolayca iletişime geçebilirsiniz. Müşteri yoğunluğunun oldukça fazla olduğu firmanın telefon hatları da gün içinde yoğundur. Çağrı bırakırsanız size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaklardır. Ulaşamadığınız zamanlarda web sitelerinde bulanan e-posta adreslerine mail atarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 

Aker Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 37

Aker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 401 98 75

 

 

Arama Terimleri; Aker müşteri temsilcisi, Aker müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Aker müşteri hizmetleri, Aker çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Aker canlı destek, Aker çağrı merkezi, Aker iletişim telefon numarası, Aker telefon numarası, Aker irtibat numarası, Aker şikayet hattı, Aker müşteri destek hattı, Aker iletişim telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz