Akedaş İletişim Telefon Numarası

0
245

Akedaş, Adıyaman ve Kahramanmaraş illerine elektrik hizmeti vermek için kurulmuş bir kurumdur. 1997 yılında kurulmuş bu elektrik dağıtım kuruluşudur. Kahramanmaraş ve Adıyaman il sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşların elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Elektrik kullanmak isteyen tüm abonelerin işlemleri yapılmaktadır. İhbar karşısında arızaları giderilmek zorundadır. Elektrik sistemleri kurulduktan önce ve sonra oluşacak sorunların hepsi ile yükümlüdür. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Her türlü sorun için müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundururlar. Tesisat döşemeleri, kullanımlar ve faturalandırma gibi konuların hepsi Akedaş sorumluluğu içindedir.

 

 

 

Akedaş, mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız anında hizmet vermektedir. Tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Akedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatler arasında iletişime geçebilirsiniz. Tüm arıza, bildirim, problem ve diğer tüm işlemleriniz için Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Akedaş tüm müşteri problemlerini dinleyerek önemsemektedir. Söz konusu olan önerileri dikkate alan Akedaş, sürekli olarak kendini yenilemektedir.

 

 

 

Akedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

186

 

Akedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0344 221 35 10

 

 

 

Arama Terimleri; Akedaş müşteri temsilcisi, Akedaş müşteri hizmetleri, Akedaş müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Akedaş çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Akedaş çağrı merkezi, Akedaş canlı destek, Akedaş telefon numarası, Akedaş iletişim telefon numarası, Akedaş telefon numarası, Akedaş müşteri destek hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz