Akedaş İletişim Numarası 2021

Akedaş İletişim Numarası bilgisi sayesinde ilgili kuruma kolay bir şekilde ulaşabilir ve elektrik hizmeti almak için şirketle iletişime geçebilirsiniz. Akedaş, Adıyaman ve Kahramanmaraş illerine elektrik hizmeti vermek için kurulmuş bir kurumdur.

Akedaş İletişim Numarası Nedir?

1997 yılında kurulmuş bu elektrik dağıtım kuruluşudur. Kahramanmaraş ve Adıyaman il sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşların elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Elektrik kullanmak isteyen tüm abonelerin işlemleri yapılmaktadır. İhbar karşısında arızaları giderilmek zorundadır. Elektrik sistemleri kurulduktan önce ve sonra oluşacak sorunların hepsi ile yükümlüdür. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Her türlü sorun için müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundururlar. Tesisat döşemeleri, kullanımlar ve faturalandırma gibi konuların hepsi Akedaş sorumluluğu içindedir.

Akedaş, mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız anında hizmet vermektedir. Tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Akedaş çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatler arasında iletişime geçebilirsiniz. Tüm arıza, bildirim, problem ve diğer tüm işlemleriniz için Akedaş müşteri hizmetleri numarasını da arayabilirsiniz. Akedaş tüm müşteri problemlerini dinleyerek önemsemektedir. Söz konusu olan önerileri dikkate alan Akedaş, sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Akedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

186

Akedaş Çağrı Merkezi Numarası

0344 221 35 10

Akedaş İletişim

Yorum yapın