Akbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
493

Adana’da 1948 yılında kurulan ve o günden bu güne Türkiye’ nin en büyük bankacılık kuruluşlarından birisi haline gelen Akbank, bir grup iş adamı tarafından bölgede bulunan pamuk üreticilerine finansman sağlanması amacı ile kurulmuş özel bir bankadır. Bugün, Akbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerini inceleyeceğiz.

Ancak yüksek üretim hacmiyle bölgedeki şirketlerin yaşadığı büyüme beraberinde bankanın da büyümesini sağlamıştır. Günümüzde Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan yurtdışı temsilcilikleri de bulunan Türkiye’ nin en önemli özel bankacılık kuruluşlarından birisidir.

Bu nedenle de günümüzde son derece yüksek işlem hacmine sahip olan ve aynı zamanda da çok sayıdaki iştirakleri ile de başta sigortacılık hizmetleri olmak üzere pek çok farklı finans hizmetinde de tüketicilere hizmet veriyor.

Günümüzde Akbank 444 lü müşteri hizmetleri ile görüşme için 444 2 525 numarasının aranması mümkündür.

Akbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 2 525
0850 222 25 25

Akbank Genel Müdürlük Adresi
Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Akbank İletişim Formu

Arama Terimleri: Akbank iletişim bilgileri, Akbank telefon no, Akbank irtibat tel, Akbank canlı destek, Akbank müşteri temsilcisi, Akbank şikayet hattı, Akbank 0850 li telefon numarası, Akbank whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz