AK Parti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1
320

AK Parti yani Adalet ve Kalkınma Partisi, 2001 yılının Ağustos ayında kurulmuştur. Muhafazakar bir parti olmasıyla ön plana çıkan Türk siyasi partisidir. Partinin kurucusu Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kurulduğundan beri de liderliğini sürdürmektedir. Basın yayın, AFAD, adalet, bölgesel kalkınma, dil ve tarih kurumu, eğitim, içişleri, köydeş, iller bankası, gümrük ve ticaret, gıda, tarım, enerji, sağlık, TİKA, TOKİ, vakıflar, TÜBİTAK gibi birçok icraatı bulunmaktadır. Birçok projeye destek verdiği gibi kendi bünyesinde geliştirdiği projeler de bulunmaktadır. Her geçen gün daha fazla büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir. AK Parti ile ilgili tüm sorularınız için AK Parti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Kadın kolları, yaşlılar koordinasyon merkezi, engelli koordinasyon merkezi ve siyaset akademisi gibi Ak kolları bulunmaktadır. Bu Ak kollar ile hizmet kapsamı daha da detaylandırılmıştır. Hizmetlerini de özenle vermektedir.

 

 

AK Parti ile ilgili tüm sorularınız için AK Parti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için AK Parti çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günde bir milyondan fazla telefon çağrısı gelmektedir. Bu yüzden telefon trafiği vardır. AK Parti web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

 

 

AK Parti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0312 204 50 00

 

AK Parti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 25 44

 

 

Arama Terimleri; AK Parti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, AK Parti canlı destek, AK Parti çağrı merkezi iletişim telefon numarası, AK Parti irtibat numarası, AK Parti telefon numarası, AK Parti iletişim telefon numarası, AK Parti şikayet hattı, AK Parti aktif telefon numarası

1 Yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım sayın ak partim baskanlarim sincan ak parti üyesi yim askeri ücretle çalışıyorum iki çocuğum var ufak ellerinizden operler.bilgi sayarlarıyok ikinci el varsa bilgisayar istiyorum lütfen yardımcı olmamızı rica ediyorum başkanım.levent ılhan sincan ahi evran mah 187 dok.no 36/1 sincan ank.553 766 79 59 allaha emanet olun başkanların.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz