AK Parti İletişim Numarası 2021

AK Parti İletişim Numarası bilgisi verdiğimiz bu içeriğimizde 2001 yılında kurulan ve yıllardır hükümette olan partinin iletişim bilgileri yer almaktadır. AK Parti Çağrı Merkezi de parti üyelerine daha iyi hizmet vermek için 2000’li yılların başında kurulmuştur.

AK Parti İletişim Numarası Nedir?

AK Parti İletişim Numarası bilgisi içeriğimizin devamında yer almaktadır. Muhafazakar bir parti olmasıyla ön plana çıkan Türk siyasi partisidir. Partinin kurucusu Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kurulduğundan beri de liderliğini sürdürmektedir. Basın yayın, AFAD, adalet, bölgesel kalkınma, dil ve tarih kurumu, eğitim, içişleri, köydeş, iller bankası, gümrük ve ticaret, gıda, tarım, enerji, sağlık, TİKA, TOKİ, vakıflar, TÜBİTAK gibi birçok icraatı bulunmaktadır.

Birçok projeye destek verdiği gibi kendi bünyesinde geliştirdiği projeler de bulunmaktadır. Her geçen gün daha fazla büyümeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir. AK Parti ile ilgili tüm sorularınız için AK Parti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Kadın kolları, yaşlılar koordinasyon merkezi, engelli koordinasyon merkezi ve siyaset akademisi gibi Ak kolları bulunmaktadır. Bu Ak kollar ile hizmet kapsamı daha da detaylandırılmıştır. Hizmetlerini de özenle vermektedir.

AK Parti ile ilgili tüm sorularınız için AK Parti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için AK Parti çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günde bir milyondan fazla telefon çağrısı gelmektedir. Bu yüzden telefon trafiği vardır. AK Parti web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

AK Parti İletişim Numarası
AK Parti İletişim Numarası

MHP Çağrı Merkezi Numarası bilgisinden de MHP’nin iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

AK Parti Müşteri Hizmetleri Numarası

0312 204 50 00

AK Parti Çağrı Merkezi Numarası

444 25 44

AK Parti Resmi Web Sitesi

“AK Parti İletişim Numarası 2021” üzerine bir yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım sayın ak partim baskanlarim sincan ak parti üyesi yim askeri ücretle çalışıyorum iki çocuğum var ufak ellerinizden operler.bilgi sayarlarıyok ikinci el varsa bilgisayar istiyorum lütfen yardımcı olmamızı rica ediyorum başkanım.levent ılhan sincan ahi evran mah 187 dok.no 36/1 sincan ank.553 766 79 59 allaha emanet olun başkanların.

    Cevapla
Yorum yapın