AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası, içeriğimizin devamında yer almaktadır. AEDAŞ’ın tam adı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş olmakla birlikte tüm Akdeniz bölgesinde elektrik dağıtımı yapmaktadır.

AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Tam adı ile Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş, Akdeniz bölgesinde elektrik dağıtımı yapmakta olan bir enerji firmasıdır. Günümüzde Isparta, Antalya ve Burdur şehirlerimize elektrik imkanı sunmakta olan AEDAŞ bu illerimize hem elektrik dağıtımı hem de satımı gerçekleştirmektedir. 2013 senesinde özelleştirilen AEDAŞ firması ‘Enerjimizle Yanındayız’ sloganı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bölgede yaşayan halka elektrik hizmeti vermekte olan firma perakende olarak elektrik dağıtımı yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerine yön vermekte olan AEDAŞ günümüz itibari ile 2 milyondan fazla aboneye sahip olmaktadır. Müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir elektrik hizmeti vermeyi amaçlayan firma yenilikçi bir çalışma politikası izlemektedir. Müşteri odaklı bir firma olan AEDAŞ’ın temel hedefi ise müşterilerini kesintisiz ve verimli bir elektrik enerjisi hizmeti vermektir. Eğer AEDAŞ firması ile ilgili merak ettikleriniz ya da sormak istedikleriniz varsa AEDAŞ iletişim numarasını arayarak yetkililerle görüşebilirsiniz.

Devlet Kurumları kategorimizde benzer kurumların müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz.

AEDAŞ çağrı merkezini arayarak aboneliğiniz hakkında ayrıntılara ulaşabilir ve fatura borçlarınızı sorgulatabilirsiniz. Ayrıca kaçak ihbarı gibi işlemler için de AEDAŞ müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yaşadığınız elektrik kesintileri ya da bölgenizdeki aydınlatmalardan şikayetleriniz için de firmanın müşteri temsilcisine ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan AEDAŞ çağrı merkezi yetkilileri müşterilerinin problemlerini dinlemekte ve onlara yenilikçi çözümler bulmak için hizmet vermektedir.

AEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

186

0 242 339 55 55

AEDAŞ iletişim

“AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine bir yorum

  1. Sakarya Akyazı taşyatak mh oturmaktayım elektrik sorunu var bana kimse yardımcı olmadı sizlerin yartıncı olmanızı istiyorum

    Cevapla
Yorum yapın