Adil Işık Çağrı Merkezi Numarası

Adil Işık Çağrı Merkezi Numarası bilgisi içeriğimizin devamında verilmiştir. Adil Işık markası tam olarak 1992 senesinde ülkemizde hazır giyim alanında hizmet vermeye başlayan bir markadır. Kısa bir süre içerisinde büyük kitlelere hitap etmeye başlayan marka yenilikçi, şık ve ekonomik olması ile kadınların en çok tercih ettiği giyim mağazalarından birisi olmayı başarmıştır.

Adil Işık Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Neredeyse tüm büyük alışveriş merkezlerinde mağazası bulunan Adil Işık’ın günümüz itibari ile Türkiye içerisinde 117, yurt dışında ise 45 adet mağazası bulunmaktadır. Özgün ve zarif tasarımları ile her konsept için kıyafetleri bulunan marka dünyaca ünlü modacılarla işbirliği yaparak sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır. Cengiz Abazoğlu, Mert Aslan gibi ünlü modacılarla birlikte çalışan Adil Işık mağazaları İstanbul, İzmir, Trabzon, Adana, Antalya, Ankara, Balıkesir, Bursa ve daha birçok şehrimizde hizmet vermektedir. Adil Işık Çağrı Merkezi Numarası arayarak size en yakın Adil Işık mağazasının nerede olduğu öğrenebilirsiniz.

Adil Işık mağazalarına gitmeden de alışveriş yapabilmeniz mümkündür! Adil Işık markasının resmi internet sitesine girerek markanın ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz. Markanın birbirinden şık gömlek, bluz, trençkot, ceket, jean, kazak, tulum, etek, şort, pantolon, elbise ürünlerini internet sitesi üzerinden satın alabilir ve 3 iş günü içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz.

Adil Işık Çağrı Merkezi Numarası arayarak marka hakkında istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca iade, değişim gibi talepler için de Adil Işık müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Adil Işık İletişim Numarası

(+90) 212 295 66 55

444 3 235

Yorum yapın