Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Adidas Çağrı Merkezi ile ilgili içeriğimizde Uluslararası bir spor giyim ve spor eşya üreticisi olan Adidas’ın İletişim Numarası hakkında bilgi vereceğiz.

Adidas Çağrı Merkezi

Adidas şirketi Almanya’nın Herzogenaurach isimli kentinde 1920’li yıllarda kurulmuştur. Adolf Dassler ve Rudolf Dassler isimli iki kardeş tarafından kurulan Adidas’ ın ismi de kurucularından Adolf Dassler’den gelmektedir. Yazımızda sizlere çok merak edilen Adidas çağrı merkezi telefon numarası bilgisinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Kurucu ortak olan Rudolf Dassler, sonraki süreçte günümüzde uluslararası pazardaki en büyük rakibi Puma’ yı kurmuştur. Adidas, uluslararası pazardaki önemli rakiplerinden Reebok’u 2005’de 3.1 milyar Euro ile bünyesine katmıştır.

Markayla da bütünleşmiş olan aynı renkte paralel üç çizgiden oluşan Adidas logosu, tüm ürünlerde kullanılıyor. Spor kıyafetleri ve spor eşyaları üretim yapısı çerçevesinde günümüzde spor kulüpleri, organizasyonları ve sporcular ile büyük hacimli sponsorluk anlaşmaları da bulunmaktadır. Türkiye’ de de mağazaları bulunan Adidas 444 lü müşteri hizmetleri numarası ise 0850 502 61 41 şeklindedir.

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 502 61 41

Alışveriş kategorimizde bu kategoride hizmet veren şirketlerin iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

“Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” üzerine 3 yorum

  1. 41 numara bir cif spor ayakkabı gondermenizi rica ediyom sincan ahi evran mah 1. Osb sanayi sitesi oğuz cad no 39 sincan ankara allah sizlerden razı olsun levent ılhan 553 766 79 59

    Cevapla
Yorum yapın