Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2
570
Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Uluslararası bir spor giyim ve spor eşya üreticisi olan Adidas, Almanya’nın Herzogenaurach isimli kentinde 1920’li yıllarda kurulmuştur. Adolf Dassler ve Rudolf Dassler isimli iki kardeş tarafından kurulan Adidas’ ın ismi de kurucularından Adolf Dassler’den gelmektedir. Yazımızda sizlere çok merak edilen Adidas çağrı merkezi telefon numarası bilgisinden detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Kurucu ortak olan Rudolf Dassler, sonraki süreçte günümüzde uluslararası pazardaki en büyük rakibi Puma’ yı kurmuştur. Adidas, uluslararası pazardaki önemli rakiplerinden Reebok’u 2005’de 3.1 milyar Euro ile bünyesine katmıştır.

Markayla da bütünleşmiş olan aynı renkte paralel üç çizgiden oluşan Adidas logosu, tüm ürünlerde kullanılıyor. Spor kıyafetleri ve spor eşyaları üretim yapısı çerçevesinde günümüzde spor kulüpleri, organizasyonları ve sporcular ile büyük hacimli sponsorluk anlaşmaları da bulunmaktadır. Türkiye’ de de mağazaları bulunan Adidas 444 lü müşteri hizmetleri numarası ise 0850 502 61 41 şeklindedir.

Adidas Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 502 61 41

Arama Terimleri: adidas iletişim bilgileri, adidas telefon no, adidas irtibat tel, adidas canlı destek, adidas müşteri temsilcisi, adidas şikayet hattı, adidas 0850 li telefon numarası, adidas whatsapp hattı

2 YORUMLAR

  1. 41 numara bir cif spor ayakkabı gondermenizi rica ediyom sincan ahi evran mah 1. Osb sanayi sitesi oğuz cad no 39 sincan ankara allah sizlerden razı olsun levent ılhan 553 766 79 59

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz