Adana Belediyesi Telefon Numarası 2022

Adana Belediyesi Telefon Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin en büyük ilk 5 şehri arasında yer alan Adana’nın Belediyesine ulaşabilirsiniz. Adana, kültürü, yemekleri, mimari yapısı ve kusursuz güzellikleri ile ön plana çıkan bir belediyedir. Adana sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etmek ve isteklerini yapmak amacıyla kurulmuş olan Adana Büyükşehir Belediyesi bulunmaktadır. Adana ilinin tüm ilçe, köy ve beldelerinde yaşayan insanlara hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir devlet kurumudur.

Adana Belediyesi Telefon Numarası

Daha öncelerinde il dışındakiler çok kolay bir şekilde belediyelere müracaat edemiyordu. Ancak ilçelere ve köylere kurulan ek hizmet binaları sayesinde artık tüm hizmetleri almak ve tüm işlemleri takip etmek kolaylaştı. Adana  Büyükşehir Belediyesi sadece insanlara değil çevreye ve doğaya karşı da sorumluluklarını yerine getirmekle yükümlüdürler. Vatandaşlar belediyelerden standart evrak işlerinin dışında müze gezileri, turlar, mimari yapılar hakkında bilgi almak, şehir tiyatroları, sinemalar ve diğer tüm faaliyetler hakkında bilgi almakta özgürdür. İsteyen her vatandaş Adana Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden yararlanabilir. Tüm hizmetleri, binalara giderek ya da telefondan arayarak kolayca ulaşmanız mümkündür.

Adana Belediyesi Telefon Numarası
Adana Belediyesi Telefon Numarası

Adana Büyükşehir Belediyesi İletişim Numarası

Belediye hizmetleri hakkında bilgi almak için ya da belediye içindeki tüm işlemleriniz için Adana Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Adana ili sınırları içinde yaşayan tüm vatandaşlar belediyenin verdiği hizmetlerden yararlanabilmektedir. Her müşteri belediye binasına gelerek işlemlerini yaptırabilir ya da telefon aracılığı ile arayarak işlemlerin devamını sürdürebilmektedirler. Adana Büyükşehir Belediyesi telefon trafiğini çok iyi idare eden bir kurumdur. Gün içinde 09:00 ve 17:00 saatleri arasında aranan her telefona yanıt verirler ve ihtiyaç olan her konuda yardımcı olurlar.

0322 455 35 00

Adana Büyükşehir Belediyesi E-posta Adresi

Adana Büyükşehir Belediyesi telefon trafiği yoğun olan bir belediyedir. Telefon ile bağlanmanız çok zor olacaksa ya da aciliyeti olmayan bir konu hakkında bilgi almak istiyorsanız Adana Büyükşehir Belediyesi e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Mail trafiğini yöneten son derece bilgili ve donanımlı müşteri temsilcileri bulunmaktadır. Her bir bildirimi özenle incelerler ve gerekeni yaparlar. Mail attıktan sonra en geç 5 iş gününde geri cevap atmaları beklenir. E-postanızın iletilip iletilmediğini arayarak takip edebilir ya da bekleyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde çalışan personeller en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

info@adana.bel.tr

Adana Belediyesi İletişim

Yorum yapın