Adana Aski Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

Adana Aski su açma kapama, abonelik vb. alanlarda hizmet veren en güvenilir şirketlerden biridir. Firma, içme suyu ve atık su alanında yüksek standartlarda hizmet sunan, örnek alınan, yenilikçi ve öncü bir kurum olarak biliniyor. Adana Aski, içme suyu, atık su hizmetlerini çevre ve insan sağlığını ön planda tutan bir yaklaşımla faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.  En güzel yanı da ekonomik olmasıdır. Adana Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün birincil hedefi yenilikleri ve modern teknolojileri takip ederek insanlara en kaliteli hizmeti sağlamaktır.

Adana Aski Su Telefon Numarası

Adana Aski su firmasının hedefi bölgede su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek ve bu amaçla gereken her türlü tesisi kurmak ve işletmektir. Şirket, yürüttüğü tüm işlemlerde çevreyi korumaya büyük özen gösteriyor.  Adana Aski Su müşterilere yönelik yürütülen hizmetlerde etkin, hızlı ve güvenilir ürün hizmetleri sunuyor.

Firmanın amacı, organizasyon ve faaliyetlerde bilgi paylaşımını ve katılımı sağlayacak çalışma düzenini yerleştirmektir. Kurumda tüm çalışanlar, görevleri ile ilgili bilgilerini artırmak için çeşitli eğitimlerle destekleniyor.

Adana Aski Su Destek Hattı

Adana Aski su destek hattı için önemli olan her zaman müşteri memnuniyetidir. Kurum, oluşturmuş olduğu alt yapı ile sorunsuz bir hizmet sağlamak için 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde çalışmaktır. Destek hattını kullanarak tüm soru, öneri, istek ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Ek olarak şikayetlerinizi de destek hattındaki yetkililer aracılığıyla dile getirebilirsiniz.

Adana Aski Su Şikâyet Hattı

Adana Aski su şikâyet hattı ile iletişime geçmek için çağrı merkezi numarasını kullanmanız gerekiyor. Ek olarak kesinti ve arıza gibi bildirimlerde de bu hattan destek alabilirsiniz. Farklı talepleriniz için ise genel müdürlük iletişim numarasından ve e-posta adreslerinden yararlanabilirsiniz. Yoğunluğa bağlı olarak en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Genel Müdürlük Santral: 0322 457 10 25

Adana Aski Mail Adresi: info@adana-aski.gov.tr / adanaaski@hs01.kep.tr

ASKOM (ASKİ) Çağrı Merkezi: 185

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü: 322 453 06 94

Yorum yapın