Acıbadem Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Acıbadem Hastanesi iletişim bilgisi ve Acıbadem Hastanesi telefon numarası bilgilerinin yer aldığı yazımızı okuyarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi, İstanbul merkezli bir holding kuruluşudur. Hastanenin yönetim kurulu başkanlığını eski TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar yapıyor. Hastane tam 30 yıllık bir geçmişe sahip. Yılların getirdiği tecrübe, gelişim ve kalite ile en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Uzman sağlık personeli kadrosu ile Türkiye’nin en çok tercih edilen hastanelerinden biridir. İstanbul Acıbadem Hastanesi çağrı merkezi ile görüşerek ihtiyacınız olan tüm konularda destek alabilirsiniz. Eğer yetkililerle birebir görüşmek isterseniz hastaneye ait adres ve telefon numarasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Randevu Al

Bireyler genellikle Bodrum Acıbadem Hastanesi randevu işlemleri konusunda destek talep ediyorlar. Kuruluş, bu konuda etkili çözümler sunmaktadır. Sizler için yazımızın devamında tüm adres bilgilerini, e-posta hesaplarını ve telefon numaralarını paylaştık. Dilerseniz hastanenin resmî sitesinde yer alan canlı destek sistemini veya iletişim formunu da kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi, alanında uzman bir ekipten oluşmaktadır. Arayan tüm kişilere titizlikle yaklaşılmakta ve soruları kısa sürede cevaplandırılmaktadır.

Acıbadem Hastanesi Telefon Numarası

Hastanenin en yoğun olduğu bölgelerden biri şüphesiz Ankara’dır. Ankara Acıbadem Hastanesi telefon numarası ile fiyat, tıbbi danışma, yatırımcı, bireysel, tedavi, randevu ve diğer konularda bilgi alabiliyorsunuz. Bu işlemleri sadece telefondan değil resmî web sitesinden de gerçekleştirebilirsiniz. ‘’İletişim’’ bölümündeki formlardan kendinize uygun olanı seçerek mesajınızı gönderebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Acıbadem Hastanesi İletişim

Aşağıda Acıbadem Hastanesi’nin pek çok il adresi bulunmaktadır. Bunun yanında genel çağrı merkezi numarası da yer almaktadır.

Adana Hastanesi- Cumhuriyet Cad. No: 66 Seyhan / Adana

Altunizade Hastanesi- Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul

Ankara Hastanesi- Turan Güneş Bulvarı 630. Cadde No: 6 Or-an, Çankaya / Ankara

Atakent Hastanesi- Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No:16, Küçükçekmece /İstanbul

Bodrum Hastanesi- Ortakent Mah. Gölbaşı Sok. No:11, Bodrum / Muğla

Kayseri Hastanesi- Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A, Melikgazi / Kayseri

Kocaeli Hastanesi- Yenimahalle İnkılap Cad. No:9, Kocaeli

Genel Telefon Numarası: 444 5 544

Yorum yapın