Acer Çağrı Merkezi Numarası

Acer müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen bir çok kullanıcı var. Bu kullanıcılar için yazımızda faydalı olduğunu düşündüğümüz bilgiler paylaştık. Tayvan merkezli Acer, 1976 yılında kurulmuştur. Bilgisayar donanım, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, monitör, projektör, dijital fotoğraf makinesi ve televizyon gibi farklı ürün grupları ile teknolojinin her alanında yer alıyor. Uluslararası ölçekte faaliyet göstermekte olan Acer, sektördeki büyük rakipleri arasında yer alan HP ve Dell şirketlerinin ardından dünyanın en büyük üçüncü bilgisayar üreticisi konumunda yer alıyor. Bu içeriğimizde sizlere detayları ile birlikte Acer çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Acer Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de de en çok tercih edilen bilgisayar markalarından birisi olan Acer,  teknik donanım kalitesiyle, yüksek performans verimliliği sağlıyor. Türkiye’ deki teknik servis altyapısının son derece geniş ağı sayesinde tüm ürün gruplarına ilişkin olarak kaliteli bir teknik destek sağlıyor. Bu şekilde son derece gelişmiş altyapısıyla oldukça yoğun şekilde tercih edilen Acer, yeni teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Acer Telefon Numarası

Her geçen gün teknolojisine değer katmaya devam eden Acer 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 255 12 25 ile kolay bir şekilde teknik destek alınabiliyor.

0850 255 12 25 (Pazartesi – Cuma 9.00 – 18.00)

Bize daha rahat ulaşabilmek için arama motoru üzerinde yapacağınız aramalarda anahtar kelimelerden bazıları şunlardır; iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı.

Yorum yapın