Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
685

Tayvan merkezli Acer, 1976 yılında kurulmuştur. Bilgisayar donanım, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, monitör, projektör, dijital fotoğraf makinesi ve televizyon gibi farklı ürün grupları ile teknolojinin her alanında yer alıyor. Uluslararası ölçekte faaliyet göstermekte olan Acer, sektördeki büyük rakipleri arasında yer alan HP ve Dell şirketlerinin ardından dünyanın en büyük üçüncü bilgisayar üreticisi konumunda yer alıyor. Bu içeriğimizde sizlere detayları ile birlikte Acer çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerinden bahsedeceğiz.

Türkiye’de de en çok tercih edilen bilgisayar markalarından birisi olan Acer,  teknik donanım kalitesiyle, yüksek performans verimliliği sağlıyor. Türkiye’ deki teknik servis altyapısının son derece geniş ağı sayesinde tüm ürün gruplarına ilişkin olarak kaliteli bir teknik destek sağlıyor. Bu şekilde son derece gelişmiş altyapısıyla oldukça yoğun şekilde tercih edilen Acer, yeni teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Her geçen gün teknolojisine değer katmaya devam eden Acer 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0850 255 12 25 ile kolay bir şekilde teknik destek alınabiliyor.

Acer Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 255 12 25 (Pazartesi – Cuma 9.00 – 18.00)

Arama Terimleri: Acer iletişim bilgileri, Acer telefon no, Acer irtibat tel, Acer canlı destek, Acer müşteri temsilcisi, Acer şikayet hattı, Acer 0850 li telefon numarası, Acer whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz