Türk Telekom İletişim Telefon Numarası

Türk Telekom çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom şirketi tam olarak 1995 senesinde faaliyetlerine başlayan bir devlet firmasıdır. PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerini ayırmasından sonra telekomünikasyon alanında hizmet vermeye başlayan şirket çok kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. 2015 senesinde özelleştirilen firmanın %55’i ise Arap şirketine devredilmiştir. 178 senedir Türk halkına hizmet vermekte olan Türk Telekom günümüzde hem kurumsal hem de bireysel alanlarda hizmet vermektedir. Günümüzde telefon, televizyon ve internet gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan Türk Telekom hizmet verdiği ürün çeşitliliği ile en önemli firmalar arasında yer almaktadır. Türk toplumuna teknolojik ve yenilikçi bir hizmet vermekte olan firma müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda faaliyetlerini yürütmektedir. Odak noktası ”müşteri memnuniyeti” olan şirket aynı zamanda Türk Telekom müşteri hizmetleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

47 milyondan fazla abonesi bulunan Türk Telekom aynı zamanda 11 sene boyunca art arda ”Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası” olmayı başarmıştır. Ayrıca Türkiye’nin sabit telefon, TV ve mobil ürünlerini bir arada sunan ilk firma olan Türk Telekom şu an tüm şehirlerimizde hizmet vermektedir. 31 binden fazla personeli bulunan Türk Telekom şirketi ayrıca Avrupa’nın en geniş kablosuz omurga şebekesine sahiptir. Sadece Türkiye değil yurt dışında da hizmet vermekte olan Türk Telekom tam 20 ülkede daha 45 bin kilometreyi aşan bir fiber ağ ile hizmet vermektedir.

türktelekom

Türk Telekom TTnet İletişim Numarası

Yıllardır ülkemizde kesintisiz interneti hizmeti vermekte olan Türk Telekom, TTnet ile her eve internet getiriyor. Her aile için ekonomik bir paketi olan TTnet, fiber altyapısı ile kesintisiz ve hızlı internet erişimini sağlamaktadır. TTnet başvurusu yaptığınız takdirde ücretsiz kurulum yapılmaktadır. Hem kablolu hem de kablosuz internet hizmeti ile her evin ve her kurumun vazgeçilmez tercihi olan TTnet’e Türk Telekom iletişim numarası ile başvurabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizde yıllardır hizmet vermekte olan Avea operatörü 2016 senesi itibari ile Türk Telekom şirketinin bünyesinde yer almaktadır. Operatör alanında da müşterilerine hizmet vermekte olan Türk Telekom aynı zamanda düzenlediği eşsiz ve fırsatlarla dolu kampanyaları ile de onların ihtiyaçlarına yönelik paketler oluşturmaktadır. Türk Telekom cep telefonu hattınıza bütçenize göre bir paket seçebilir ve hem Türkiye’nin hem de dünya’nın her yerinde bulunan kişilerle kesintisiz konuşabilirsiniz. Hem internet sitesi üzerinden hem de Türk Telekom çağrı merkezi numarası ile hat başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Tivibu İletişim Numarası

Türk Telekom firması sadece mobil ve internet alanlarında değil aynı zamanda televizyon hizmeti ile de ön planda yer almaktadır. Tivibu uydusu ile abonelerine eşsiz fırsatlar sunmakta olan Türk Telekom birçok paket ile hizmet vermektedir. En düşük paketi 14,90 TL olan Tivibu’nun birçok paketi bulunmaktadır. İçerisinde bulunan sinema ve dizi kanalları ile evde harika bir vakit geçirmenizi sağlayacak olan Tivibu’yu hem cep telefonunuzdan hem de ev televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

Türk Telekom İletişim Yolları

Türk Telekom irtibat telefon numarasını arayarak aboneliğiniz hakkında detaylı bilgileri, paket değiştirme işlemlerini ve fatura borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca paket değiştirme gibi işlemlerinizi de Türk Telekom çağrı merkezi telefon numarasından ya da web sitesi olan turktelekom.com.tr üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 1 444

 

Yorum yapın