1V1Y İletişim Numarası 2022

1V1Y İletişim Numarası bilgisi ile kısa adı ile 1V1Y, uzun adıyla Bir Varmış Bir Yokmuş adındaki giyim şirketine ulaşabilirsiniz. Giyim sektöründe hizmet veren şirket 2011 yılında Abdullah Kığılı, Ahmet Can Tarkan, Melih Çelet, Kerem Gözalan, Mehmet Hotiç ve Tekin Acar başta olmak üzere giyim sektöründe mağazaları bulunan toplamda 16 kişinin ortak olması sonucunda 1V1Y internet alışveriş sitesini faaliyete başlamışlardır.

1V1Y İletişim Numarası

1V1Y çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Bir Varmış Bir Yokmuş internet sitesi 2011 yılında  Markaların internet adresi üzerinden tek bir çatı altında ürünlerini pazarlamak amacıyla 1V1Y sitesinde hizmet vermektedirler. Bir Varmış Bir Yokmuş müşterilerinin bütçelerini zorlamadan ve farklı mağazaları dolaşmalarına gerek kalmadan bulundukları yerden istedikleri ürünleri seçebilir ve sipariş verebilme imkanları bulunmaktadır. Modayı ve keyifli alışveriş deneyimini bir arada sunmak isteyen 1V1Y kadın, erkek, gözlük, takı, kozmetik ve saat ürünlerinin yanı sıra evinize ait eşyaları ve oyun konsollarını satışa sunmuştur. Ödemelerinizi World, Maximum, Bonus Card, Card Finans ve Paraf kredi kartları ile yapabilirsiniz.

Ayrıca siparişleriniz dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenerek verdiğiniz adres bilgileri doğrultusunda size teslim edilecektir. Bir Varmış Bir Yokmuş internet sitesinde bulunan kampanya ve fırsatlar sayesinde birçok kaliteli ürünü bütçenizi zorlamadan satın alma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Bir Vsrmış Bir Yokmuş internet sitesi siparişlerine dair bilgi almak için 1V1Y müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Ürünlerinize ait yaşadığınız sorunlar ve sormak istediğiniz sorular için hafta içi 08.00 ile 00.00 hafta sonu 10.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

1V1Y müşteri Çağrı Merkezi Numarası

444 56 64

1V1Y İletişim

Yorum yapın